Gaziantep-Merkez
+90 0545 504 1300
0850 840 7 841

Xml Entegrasyonu

Web siteniz ya da alışveriş siteniz için en uygun fiyatlara xml entegrasyonu ve api entegrasyonu yapıyoruz. Sisteminiz ne olursa olsun iki program arasında bağlantı sağlıyoruz. eticaret Xml entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın.

Xml Entegrasyonu ile ilgili çalışmalarımız.

  • Alışveriş sistemleri ve entegrasyonları.
  • Toplu bilgi taşıma ve yükleme işlemleri.
  • Xml entegrasyonları.
  • Sanal Pos Entegrasyonları.
  • Sanal Poslar dışındaki payu, paypal, iyzico gibi ödeme yöntemleri entegrasyonları.
  • Her alanda web sitesi tasarımları ve kodlamaları.
  • Server kurulumu ve yapılandırması.
  • Hosting hizmetleri. VPS, VDS, Dedicated Hosting hizmetleri.

Özellikle N11 ve gittigidiyor gibi sitelerde çok sayıda ürüne sahipseniz bunların yönetimi çok zordur. Bu konuda size yardımcı olabilir ve sitenizde yaptığınız değişikliklerin aynı anda bu sitelerde de aktif hale gelmesini sağlayabiliriz.

Ayrıca kendinize ait bir alışveriş siteniz varsa sizin için istediğiniz ödeme şeklini sitenize entegre edebiliriz. Kredi kartı xml entegrasyonu, payu, paypal gibi sitelerin xml entegrasyonu ve daha pek çok sitenin xml entegrasyonunu sitenize yapabiliriz.

Daha önce kurduğumuz pek çok sitede ve yazdığımız çeşitli scriptlerde bu entegrasyonları kullandık. Örneğin.

Tüm bu konularda ve diğer yazılım ve web tasarım istekleriniz için bizi arayabilir ya da iletişim adresimize email gönderebilirsiniz. Aynı zamanda telefon adresimize whatsapp ile mesaj bırakabilirisiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Hemen Arayın, Bizimle İletişime Geçin!
Telefon/Whatsapp: 05455041300
Email: info@karincabilisim.com

Tümüyle bizim tarafımızdan yazılan bazı scriptlerimizi de aşağıdaki görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

seo scripti

Kurumsal Script

xml entegrasyonu

Biz Kimiz?
Biz 2004 yılından itibaren sektörde çalışan yaklaşık 13 yıllık bir deneyimi olan yazılımcılarız. 2004 yılından itibaren Gaziantep’de hizmet sağlamaktayız ama Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın her yerinde pek çok projeye hizmet sağladık.
Neler Yapıyoruz? 
Web yazılımları konusunda çalışıyoruz. Alışveriş yazılımları, kurumsal şirket yazılımları, seo yazılımları, okul yazılımları, emlak siteleri, xml entegrasyonları en çok üzerinde çalıştığımız yazılımlar olmakla birlikte. Aşağıdaki gibi hizmet alanlarımız bulunmaktadır.