Gaziantep-Merkez
+90 0545 504 1300
0850 840 7 841

Sıkça Sorulan Sorular

Scriptlerimizle İlgili Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın.

ALIŞVERİŞ SCRİPTİ SIKÇA SORULAN SORULAR

  • KURULUM
  • SİTE ARAYÜZÜ
  • ADMİN PANEL
  • ÖDEME

Scriptinizin kurulumunu sizin için biz yapıyoruz. Sitenizi kurup, tüm alanların çalıştığını kontrol ettikten sonra size teslim ediyoruz. Dilerseniz siz de deneyip bize anlamadığınız noktaları sorar ve aynı gün içinde sitenizde satışa başlayabilirsiniz.

Scriptinizin kurulumu için bir adet alan adına bir de hosting hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Bizden isterseniz piyasa fiyatlarının altına sizin için bu hizmetleri sağlayabiliriz. Ama kendinize ait bir alan adı ve hosting hesabınız varsa buna gerek kalmayacaktır.

Sitemizde size belirtilen ücretlere kurulum da dahildir. Yani kurulum için ayrı bir ücret ödemezsiniz. Sistemimizde ücretli servis istekleriniz hariç hiç bir başka ücret ödemezsiniz.

Kurulum sonrasında da her zaman teknik desteğimiz devam etmektedir. Bunun için ozanbektasdogan@gmail.com adresimize mail atmanız yeterlidir. Eğer yüzyüze ya da online destek sistemizle yardım almak isterseniz bunun için ücretli destek paketimizi almanız gerekir. ücretlerimiz aylık 100 tl gibi uygun fiyatlardadır ve probleminiz anında çözüme kavuşturulur.

Sitenizin rengi, email, şirket bilgileriniz gibi pek çok değişikliği Admin panelinizdeki Ayarlar başlığı altından yapabilirsiniz.

Logonuzun siteye uymaması, sitede ürün eklemediğiniz bölümlerde boşluklar oluşması gibi dış görünüm ve estetiği bozan konularda bizimle iletişime geçerseniz size yardımcı olabiliriz. Lütfen ozanbektasdogan@gmail.com adresimize mail atınız.

Sitemizin Türkçe, İngilizce ve Fransızca olmak üzere 3 dili vardır. Sitenizin varsayılan dilini yönetim panelinizden Ayarlar başlığı altından değiştirebilirsiniz. Aynı şekilde sitenizde aktif olan kuru Ödeme Yöntemleri başlığı altından değiştirebilirsiniz. Kurlar merkez bankasından anlık olarak güncellenmektedir.

Size vereceğimiz kişisel şifre ile admin panelinize kolaylıkla girebilirsiniz. Ama kullanıcı yönetiminde bir değişiklik yaptıysanız şifreniz değişmiş olabilir. Konu hakkında bizimle iletişime geçerseniz admin şifrenizi yenileriz.

Eğer gold ya da platin paket sahibi iseniz istediğiniz 1 ya da 2 ekleme admin panelinize yapılır. Eğer daha düşük bir pakete sahipseniz yine küçük bir ücret karşılığında eklemeniz sitenize yapılacaktır. Bizimle iletişime geçiniz.

Scriptimizi şu an banka havalesi yöntemi ya da ptt ödemesi ile alabilirsiniz. İleride kredi kartı ve taksit seçeneklerimiz de eklenecektir.

Sistemimiz kopyalama riski olan bir yazılım olduğu için geri iade yapamazsınız. Dijital ürünlerin iadesi söz  konusu  olamaz.