Gaziantep-Merkez
+90 0545 504 1300
0850 840 7 841

Kredi Kartı Entegrasyonu

kredi kartı entegrasyonu

Alışveriş siteniz için en uygun fiyatlara kredi kartı Entegrasyonu (sanalpos entegrasyonu) ve xml entegrasyonu yapıyoruz.  Web siteniz hangi sistemle yazılmış olursa olsun kredi kartı entegrasyonu ve payu, paypal, iyzico gibi sitelerin entegrasyonlarını yapıyoruz.

kredi kartı entegrasyonu ile neler yapıyoruz?

  • Akbank, garanti bankası, iş bankası, finansbank gibi türkiye’nin en büyük bankalarının tümünün kredi kartı entegrasyonları.
  • Yurtdışındaki tüm bankaların kredi kartı entegrasyonu servisleri.
  • Toplu bilgi taşıma ve yükleme işlemleri.
  • Xml ve api entegrasyonları.
  • Sanal Poslar dışındaki payu, paypal, iyzico gibi ödeme yöntemleri entegrasyonları.
  • Pek çok alanda web sitesi tasarımları ve kodlamaları.
  • Server kurulumu ve yapılandırması.
  • Hosting hizmetleri. VPS, VDS, Dedicated Hosting hizmetleri.

Sizin için sıfırdan kendi alışveriş sitenizi kurabilir ve istediğiniz tüm bankaların kredi kartı ve diğer entegrasyonlarını yapabiliriz.

Kendinize ait bir alışveriş siteniz varsa sizin için istediğiniz ödeme şeklini sitenize entegre edebiliriz. Kredi kartı xml entegrasyonu, payu, paypal gibi sitelerin xml entegrasyonu ve daha pek çok sitenin xml entegrasyonunu sitenize yapabiliriz.

Scriptlerimizin tümünü sıfırdan, kendimiz yazıyoruz. Prensip olarak joomla, wordpress, opencart gibi popüler içerik yönetim sistemlerini müşterilerimiz talep etmedikçe kullanmıyoruz. Aşağıdan bazı scriptlerimizi görebilirsiniz.

Tüm  yazılım ve web tasarım istekleriniz için bizi arayabilir ya da iletişim adresimize email gönderebilirsiniz. Aynı zamanda telefon adresimize whatsapp ile mesaj bırakabilirisiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

kredi kartı entegrasyonu ile ilgili Hemen Arayın, Bizimle İletişime Geçin!
Telefon/Whatsapp: 0850 840 7 841 / 0545 504 1300
Email: info@karincabilisim.com
Gmail: ozanbektasdogan@gmail.com

Tümüyle bizim tarafımızdan yazılan bazı scriptlerimizi de aşağıdaki görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

seo scripti

Kurumsal Script

kredi kartı entegrasyonu

Biz Kimiz?
Biz 2004 yılından itibaren yazılım ve web tasarım üzerine çalışan yaklaşık 13 yıllık bir deneyimi olan yazılımcılarız.  Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın pek çok yerinde birçok projeye hizmet sağladık.
Neler Yapıyoruz? 
Web yazılımları konusunda çalışıyoruz. Alışveriş yazılımları, kurumsal şirket yazılımları, seo yazılımları, okul yazılımları, emlak siteleri, xml entegrasyonları en çok üzerinde çalıştığımız yazılımlar olmakla birlikte. Aşağıdaki gibi hizmet alanlarımız bulunmaktadır.