Yardım (S.S.S)


Profesyonel  ekibimizle  her türlü grafik  logo psd   çalışmalarınızda  yanınızdayız

sizin hayalinizdeki arayüz  çalışması logo  banner  çalışması  kartvizit  çalışması kısacası  AKLINIZA  GELEN GRAFİK ÇALIŞMALARINIZ yapıyoruz..  sorunsuz  şekilde  teslim ediyoruz..  lütfen  ücretsiz  logo  bölümünden yaptıgımız  işleri  gözden gecirin..

Bonus nedir  Ne işe yarar..?
Sitemizde Üyelerimize Özel Bonus Sistemi Kullanılmaktadır.

Bonus Nedir?

Satışta Olan Her Scriptimizin Kendine ait Bonus Değeri Vardır.(örn: Firma Script = 7 Bonus , İnşaat Script = 9 bonus)

Satın Aldığınız Ürüne ait Bonus Hesabınıza Eklenmektedir.Hesabınıza Eklenen Bonuslar 30'a Ulaştığında Dilediğiniz Bir Adet Scripti Ücretsiz Veriyoruz.

Bu Sistemdem Sadece Üyelerimiz Yararlanabilmektedir.

Bayii olmanın Faydaları nelerdir..

BAYİMİZ OLUN KARLI ÇIKIN.!
- Müşterilerinizin Web Sitesi ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel çözümler sunun..
- Tamamen yönetilebilir ve geliştirilebilir sistemlerimiz ile bu keyifli deneyimi keşfedin..
- Yüksek kar marjları ile Kurumsal Web Tasarım, E-Ticaret ve diğer web tabanlı uygulamalarımızın satışını yapmak için hemen bizimle iletişime geçin.
BAYİ OLMAK İÇİN GEREKENLER NELERDİR.?

 • Web Tasarım, İnternet Hizmetleri ve Bilişim sektöründe tecrübeli olan kişi ve kurumlar.
 • Faliyet Gösterdiği Web Sitesi Olması Gereklidir.
 • Üye Olurken Üyelik Bilgilerinizi Tam Doldurmalısınız.(Adresinizi, Firma iseniz Vergi Dairenizi ve Vergi Numaranızı, Şahıs Olarak Faliyet Gösteriyorsanız T.C Kimlik Numaranızı Yazmalısınız.)
 • En önemlisi istekli ve yüksek motivasyonlu olmak.
BAYİLİĞİN AVANTAJLARI NELERDİR.?
 • Sitemizdeki Ürünleri %30'a varan İskontolarla indirimli Alabileceksiniz.
 • Freelance İşlerde Öncelik Sizde Olacaktır.
 • Size Özel Sunacağımız Kampanyalardan Faydalanabileceksiniz.
NASIL BAŞVURU YAPACAKSINIZ.?
 • Öncelikle Sitemize Üye Olmalısınız.Üye Olmak İçin Tıklayın.
 • Üye Olduktan Sonra Üyelik Formunda Kullandığınız Mail Adresinizi İletişim Sayfamızdaki. İletişim Formunu Doldurarak veya ozanbektasdogan@gmail.com Mail Adresimize Yollayınız.Üyeliğinize Bayilik Yetkisi Eklenecektir ve İş Ortaklarımız Sayfamıza Ekleyeceğiz.
 • Ayrıca 0850 840 7 841  no’lu Telefonumuzdan hafta içi 09:00 22:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir..
 • Bu saatler arasında telefon ile  bayilik konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz.
 
Önemli Hatırlatma: Bayilik yetkisi verdiğimizde, Sitemizdeki ürünleri Script Olarak web sitenizde satışına izin vermiyoruz. Ürünlerimizi Sadece Firmalara ( Web Sitesi Yaptırmak İsteyen İş yerlerine) Satış Yapabilirsiniz.
Sitemizdeki Ürünleri Kendi Web Sitenizde Demo Olarak Yayınlayabilirsiniz.

Sosyal medya ekibimiz, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan Facebook, Twitter, Linkedin siteleri üzerinden size özel sayfa oluşturarak takipçi ve beğen sayılarınızı arttırmaktadır. Ayrıca sürekli kampanyalar, duyurular vb. aktivitelerle listenizde ki kişilere sürekli sizi hatırlatmakta ve marka değerinizi yükseltmektedir.

Siz de profesyonel bir sosyal medya danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız 0850 840 7 841 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Firmamız Someda markası ile sosyal medya danışmanlık hizmeti sunmakta, firmanızı ve kampanyalarınızı çok büyük kitlelere ulaştırmaktayız. 

Değerli müşterilerimiz aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz e ticaret projeniz için hazır paketlerimiz bulunmaktadır.Dilerseniz Bu paketlerden bağımsız olarak kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir paket oluşturabilirsiniz.

E Ticaret sistemi temel özellikleri (TÜM PAKETLERDE HAZIR OLARAK GELMEKTEDİR.)
-Sınırsız ürün ekleme
-Sınırsız marka ekleme
-Sınırsız kategori oluşturma
-Banner ve slider yönetimi
-E Posta hesapları (Her pakette e posta hesaP sayısı artmaktadır)
-Detaylı istatislik ve rapor alma
-Hazır mail şablonları
-Her ürüne farklı İndirim ekleme
-Her ürüne farklı vergi oranı ekleme
-Detaylı sipariş ve müşteri sayfaları
-Hediye çeki oluşturma
-Ürün özellik oluşturma
-Her ürüne çoklu resim ekleme
-Ürün detay resimlerinde otomatik zoom özelliği
-Güvenli yedekleme sistemi (GÜNLÜK-HAFTALIK-AYLIK)

VE SAYAMADIĞIMIZ ONLARCA ÖZELLİKLE TÜM PAKETLERDE KURULU OLARAK GELMEKTEDİR.

START E TİCARET PAKETİ: 290 TL + KDV
Bu pakette; Üyeliksiz alış veriş ve Kapıda ödeme seçeneği aktiftir.

MİNİ E TİCARET PAKETİ: 690 TL + KDV
Bu pakette; Startta ilave olarak payu ve iyizico ödeme sistemleri aktif edilmiştir.

KOBİ E TİCARET PAKETİ: 1.190 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, Sanal pos ödeme sistemleri, SEO modülleri, Kampanya, Etiket, B2B özellikleri aktif edilmiştir.

PRO E TİCARET PAKETİ: 1.890 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, B2C, Hazır paketlerde renk değişim, İsteğe bağlı olarak Anasayfa özel tasarım, Hediye çeki, farklı yönetici tanımlama, exel ürün aktarımı, XML bayilik sistemleri aktif edilmiş.

MAX E TİCARET PAKETİ: 2.890 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, Tüm sayfalarda özel tasarım, Giriş seviyesinde SEO eğitimi, Kargo takip sistemleri, Ürün ve fatura şablonları, Fatura ve irsaliye basma, Detaylı ürün ekleme robotu.

PRO E TİCARET PAKETİ: 4.990 TL + KDV
Bu pakette; Diğer paketlere ilave olarak, Facebook store mağazası, Mobil site, SSL sertifikası, IP Adresi, Planlı içerik güncellemesi.

Seo; arama motorlarında web sitenizin anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamayı elde etmesi için yapılan çalışmadır. Seo uygulanan web siteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarını uygun olarak hazırlanmaktadır. Yapılan optimizasyon çalışması ile web siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve başarılı bir seo çalışması ile anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamaları alırsınız.

Web siteleri; doğal yollardan ulaşamayacağı popülerliğe, yapılan seo çalışmaları ile ulaşırlar. İnternette bilinir olmanın yolu iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer. Eğer web sitenizin popüler olmasını istiyorsanız mutlaka seo yaptırmalısınız. Arama motorları bir web sitesinin popülerliğini, artan organik kullanıcı sayısıyla, site ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler ile kazanılan doğal ve kaliteli backlink (bağlantılar) ile değerlendirir.

Seo çalışması yapılan web sitelerinin parolası mutlaka doğallık olmalıdır. Doğal gözükmeyen hiç bir çalışma web sitenize fayda getirmez. Aksine web sitenizin çeşitli algoritmalara takılmasına sebep olabilir.

Siz de firmanız için en iyi arama motoru optimizasyonuna sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Seo Optimizasyonu
SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edici” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO‘nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın.
SEO’yu Basit olarak açıklamak gerekirse ,anahtar kelimenizle google’da arama yapıldığında Web sitenizin arama sonuçlarında ilk sayfa ve üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların bütünüdür.


Firmamız 2001 yılından bu zamana 400′ın üzerinde farklı sektörlerin SEO Hizmetini başarılı bir şekilde sağlamaktadır.En son yaptığımız çalışma arama yoğunluğu olan ucretsiz script indir  kelimesinde 2 farklı siteyi 3 ay gibi sürede ilk sayfaya taşımakla sonuçlandırdık.


Hiç bir şekilde illegal yöntemler kullanmadan bu başarıyı yakalamak firmamızın SEO konusunda tecrübe ve bilgi birikiminin bir kanıtıdır.


SEO Danışmanlığı sadece SEO yapmakdan ibaret değildir,aynı zamanda firmaların internet ortamındaki geleceğinede şekil verilmelidir.Sosyal medya,tanıtımlar,animasyonlu reklamlar ile firmaların çok farklı kulvarlarda bilinirliliği arttırılabilekmektedir.


Neden webdunyasi.net internet Hizmetleri?

1-SEO Optimizasyon’da Başarısızlık halinde koşulsuz şartsız geri ödeme garantisi.
2-Hiç bir illegal yöntem kullanılmaması.
3-Taahüt ettiği zamanda, Taahüt ettiği işleri yapması.
4-Sözleşmeli ve faturalı çalışması.
5-Raporlama sistemi.
6-%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışması.

Türkiye' de kurumsal web sitelerini incelediğimizde web sitelerinin bir çoğunun statik (sabit) olarak hazırlandığını
görmekteyiz.
Ancak bir çok şirket kendi web sitesini admin paneli üzerinden yönetmek istemektedir.
Arma Web yazılım ekibi ile web sitelerini dinamik olarak hazırlıyor ve web sitesinin tamamını site sahibi tarafından güncellenebilir olarak tasarlıyoruz.

Bu sayede firma sitesi üzerinden duyurularını paylaşabilmenin yanında sitesini aktif ve güncel tutabilmektedir. Aktif ve güncel bir web sitesi firmanın kendi müşterilerinin firma ile ilgili son bilgilere ulaşmasını sağlar.

Bunun yanında arama motorları güncel web sitelerini daha üst sıralara taşır bu da firmanın arama motorları üzerinden almış olduğu ziyaretçi sayısının artmasını sağlamaktadır.

Yazılım olan web sitesinin avantajları bunlarla da sınırlı değildir.
Yazılım olan bir web sitesinde tek seferde bir çok sayfada anında değişiklik yapılabilmektedir.
Statik olan sitelerde bir sayfada yapılacak değişikliğin tüm sayfalara ayrı ayrı uygulanması Yazılım ekibimiz kodlama dili olarak “Asp.Net”, veritabanı olarak “Sql veritabanı” kullanmaktadır.

Bu sayede web siteniz içeriği ne kadar geniş olursa olsun hızlı çalışmakta ve Sql veri tabanına sahip olan diğer yazılımlarla entegre çalışabilmektedir.
Ayrıca Tamamen kendi yazılımcılarımız ile geliştirdiğimiz e-ticaret sistemi yine aynı yazılım alt yapıları ile hazırlanmıştır. Siz de ürünlerinizi profesyonel bir e-ticaret alt yapısı ile satmak istiyorsanız hazırlamış olduğumuz e-ticaret yazılımı tam olarak isteklerinizi karşılayacaktır.

Siz de Arma Web' in yazılım ekibinin geliştirdiği özel admin panelli bir web sitesi ile daha aktif ve dinamik bir web sitesine sahip olun.

Firmamızda  ek olarak hosting sunucu reseller  datacenter  faliyetlerine yer  vermekteyiz  bizlere   ulaşmanız  halinde  sizlere  full korumalı  

makinalarımızdan yer  verebiliriz  sizide  güven altına alabiliriz..

 

Her sektöre  özel istek üzerine  kodlama  yapmaktayız.
asp  ve php  scriptleri  sizlerin hayalindeki  gibi  özel tasarlayıp  kodluyoruz.
•Özel Yönetim Paneli
•Hızlı, Güvenli Kodlama
•PDO ile Yeni ve Sağlam Bağlantı
•Özel Giriş Sayfası
•İsteğe Bağlı Ek Özellikler
•Galeri Özelliği
•CKEditor ve KCFinder Entegreli Panel
•Kullanıcıya Yönelik Kodlama
•İsteğe Bağlı Kodlama İçinde Yorum Satırları
•Yaptığım Script'e özel bot yazımı
•İsteğe bağlı Ajax ile zenginleştirilmiş sistem
bir  çok  özelliklerde    siz  hayal edin biz  kodlayalım
UZMAN CODER  EKİBİ  İLE  SİZLERİN HİZMETİNDEYİZ..

Satın Aldığınız Scriptin Ödemesini Yaptıktan Sonra mesai saatlerimiz içerisinde aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir. Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler aksine bir durum oluşmadıkça genelde 1 saat içerisinde teslim edilir. İstisnai durum olarak siparişiniz acilce mesai saatleri dışında Saat:23:59'a kadar siparis@siteniz.com adresimize mail atarak script dosyalarını isteyebilirsiniz.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi : 09:30-22:00

Hafta Sonu : 10:00-19:00

Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.